Žinios ir kontaktai
En

Tinklaraštis

Plačiau

Dažniausios pardavimo klaidos ir kaip jų išvengti

2019 m. spalio 1 d.

Dirbantiems pardavimo srityje svarbu žinoti ne tik gerąją praktiką bei pasiteisinančias technikas, bet ir dažniausiai pasitaikančias pardavimo klaidas. Ko pardavimuose nereikėtų daryti?

Kaip sėkmingai įgyvendinti duomenimis pagrįstą rinkodarą?

2019 m. rugpjūčio 12 d.

Duomenys yra šiuolaikinės rinkodaros veiksmų pagrindas ir efektyvumo sąlyga, todėl jų taikymas rinkodaroje bei komunikacijoje – viena populiariausių diskusijų temų. Norint sėkmingai įdiegti duomenimis pagrįstą rinkodarą, patartina laikytis tam tikrų principų.

Plačiau
Plačiau

Kaip produktyviai dirbti sumažėjus darbų naštai?

2019 m. gegužės 28 d.

Vasara paprastai tas metas, kai darbų apimtys sumažėja ir atsiranda daugiau laisvo laiko. Kaip šį „lėtesnių apsukų“ laikotarpį išnaudoti produktyviai, o užduotis vis tiek atlikti efektyviai?

Kaip padidinti finansų vadovų pasitikėjimą skaičiais?

2019 m. gegužės 9 d.

Finansų direktoriai ir buhalteriai nevienodai pasitiki finansinių ataskaitų informacija. Kodėl taip yra ir kaip padidinti pasitikėjimą teikiamais finansiniais duomenimis?

Plačiau
Plačiau

Personalo valdymo tendencijos 2019 metais

2019 m. kovo 29 d.

Situacijai darbo rinkoje kaistant, personalo specialistams svarbu žinoti žmogiškųjų išteklių srities pasaulines tendencijas ir būti jų priekyje. Ką personalo valdymo sričiai prognozuoja ekspertai 2019 metais?

1 2