Žinios ir kontaktai
En

Tinklaraštis

Plačiau

Rinkodaros tendencijos 2018 metais

2017 m. gruodžio 1 d.

Vaizdo turinys, dirbtinis intelektas ir automatizuotos pokalbių programėlės vyraus rinkodaros srityje 2018 metais. Tokias tendencijas prognozuoja „Apple“ rinkodaros atstovė.

Pagrindinės produktyvios veiklos taisyklės

2017 m. rugsėjo 27 d.

Norint per tą patį laiką padaryti daugiau, reikia ne daugiau dirbti, o protingai išnaudoti laiką. Geri vadovai ne tik moka efektyviai išnaudoti savo laiką, bet ir pamokyti darbuotojus produktyviau dirbti. Kokie yra pagrindiniai produktyvios veiklos principai?

Plačiau
Plačiau

Nuomonės lyderių svarba rinkodaroje

2017 m. rugpjūčio 1 d.

Reklama „iš lūpų į lūpas“ yra bene seniausia ir patikimiausia rinkodaros forma. Internetas ir socialiniai tinklai sudarė galimybes rekomendacijų dėl produktų ar paslaugų įsigijimo gauti ne tik iš draugų ar pažįstamų, bet ir žinomų, įtakingų žmonių – nuomonės lyderių.

Kodėl pardavėjai negali gyventi be nuolaidų?

2017 m. gegužės 31 d.

Prekės arba paslaugos kainą pirkėjas ir pardavėjas suvokia skirtingai, todėl reikia galvoti apie dvi tos pačios kainos perspektyvas, teigia pardavimų ekspertai.

Plačiau
Plačiau

Rinkodaros tendencijos 2017 metais

2017 m. sausio 9 d.

Metų pradžia puiki proga paprognozuoti vyrausiančias tendencijas konkrečioje srityje. Kokius „trendus“ numato Europos šalių rinkodaros profesionalai?