Žinios ir kontaktai
En

Tinklaraštis

Plačiau

Pagrindinės rinkodaros tendencijos 2020 metais

2019 m. gruodžio 4 d.

Technologijos nuolat keičia visas gyvenimo sritis, rinkodara ir komunikacija yra šių pokyčių priešakyje. Kokias rinkodaros tendencijas ekspertai prognozuoja 2020-aisiais?

Ateities finansų vadovas. Koks jis?

2019 m. lapkričio 5 d.

Finansų vadovų vaidmuo nuolat kinta, ir be įprastinių finansų planavimo ar rizikos valdymo užduočių jiems tenka apsiimti vis daugiau strateginių darbų. Kokių įgūdžių reikės ir ko iš finansų vadovų bus tikimasi ateityje?

Plačiau
Plačiau

Darbuotojų paieška 2020 metais: tendencijos ir taktikos

2019 m. spalio 17 d.

Besikeičianti verslo aplinka ir rekordiškai žemas nedarbo lygis personalo specialistams, atsakingiems už darbuotojų paiešką ir atranką, kelia daug iššūkių. Kokie veiksniai lems personalo samdymo tendencijas 2020 metais?

Dažniausios pardavimo klaidos ir kaip jų išvengti

2019 m. spalio 1 d.

Dirbantiems pardavimo srityje svarbu žinoti ne tik gerąją praktiką bei pasiteisinančias technikas, bet ir dažniausiai pasitaikančias pardavimo klaidas. Ko pardavimuose nereikėtų daryti?

Plačiau
Plačiau

Kaip sėkmingai įgyvendinti duomenimis pagrįstą rinkodarą?

2019 m. rugpjūčio 12 d.

Duomenys yra šiuolaikinės rinkodaros veiksmų pagrindas ir efektyvumo sąlyga, todėl jų taikymas rinkodaroje bei komunikacijoje – viena populiariausių diskusijų temų. Norint sėkmingai įdiegti duomenimis pagrįstą rinkodarą, patartina laikytis tam tikrų principų.

1 2